Standardowe zabieranie ukochanej w miejsce, gdzie byliście już kilka razy może znudzić się nawet największej romantyczce. Oczywiście, ona z pewnością bardzo docenia to, że zapraszasz ją na randki i nie jesteście kolejną, nudną parą przesiadującą non stop w domu przed telewizorem, jednak z pewnością od czasu do czasu chciałaby wprowadzić do Waszego życia trochę rozmaitości. Rutyna nie jest dobra, ponieważ po pewnym czasie może się znudzić. Jeśli więc chcesz, aby Twoja ukochana tym razem była pozytywnie zaskoczona Twoim wyborem, zasugerują się listą miejsc, które przygotowaliśmy poniżej. Pamiętaj, każda randka może być inna i ciekawa oraz niezapomniana! Wystarczy rozejrzeć się dookoła i pomyśleć jak ciekawie można spędzić czas.
Kuchnie świata
Jeśli do tej pory Waszą ulubioną restauracją była ta włoska knajpka w której byliście na pierwszej randce, postaw na coś wyjątkowego. Zaproś ją do zupełnie innego miejsca, gdzie serwują jedzenie z drugiego końca świata. To nie musi być koniecznie kuchnia azjatycka, chociaż niewykluczone. Możesz wcześniej zapytać, ale delikatnie, czy jest coś czego nigdy nie jadła, a bardzo chciałaby spróbować. To dla Ciebie doskonałe pole do popisu. Możesz wybrać miejsce, które na Twojej ukochanej zrobi naprawdę ogromne wrażenie.
Kino
To wcale nie jest oklepana rozrywka, pod warunkiem, że wybierze się tym razem coś innego. Mamy na myśli oczywiście kina studyjne, te mniejsze i już trochę zapomniane, jednak kameralne i z wyraźną atmosferą miejsca. Z pewnością Twoja ukochana jeszcze w takim nie była, a to ważne, aby pierwszy raz była tam właśnie z Tobą! Repertuar tego rodzaju kin zazwyczaj bardzo różni się od tego, który prezentowany jest w sieciowych kinach typu Multikino czy Cinema City. Filmy, które są tam puszczane należą do gatunków niszowych i z pewnością zrozumieją je nie wszystkie osoby. Jeśli jednak jesteście melomanami, lubicie charakterystyczne widowiska, to taki spektakl z pewnością przypadnie Wam do gustu.
Spacer nad rzeką i piknik
Tego Twoja ukochana z pewnością nie spodziewa. To nie musi być koniecznie rzeka. Możesz zabrać ją w jakiekolwiek miejsce na łono natury, a z plecaka wyciągnij koc, pyszne jedzenie, szampana i kieliszki. Każda kobieta marzy o takiej niespodziewanej i romantycznej randce, jednak nie każdy mężczyzna jest na tyle domyślny, aby ją zorganizować. Przygotuj samodzielnie jakieś dobre przekąski. Mogą to być szaszłyki, koreczki, pyszne kanapki lub przekąski.
Escape room
Na randce nie musi być zawsze romantycznie. Może być też ciekawie i inspirująco. Spędźcie czas we dwoje lub idźcie na podwójną randkę z parą przyjaciół do tak zwanego escape roomu. To pokój zabaw w którym Waszym zadaniem jest rozwiązanie zagadki, którą przygotowali organizatorzy tego miejsca. Zabierzcie ze sobą kreatywność, dobry humor oraz umiejętność pracy w zespole. Z pewnością przyniesiecie ze sobą niesamowite wrażenia i wspomnienia.
Pub
Koniecznie zapytaj czy piła już kiedyś najlepszego drinka z palemką w mieście. Jej odpowiedź z pewnością będzie przecząca, a wówczas Ty będziesz mógł wykazać się kreatywnością i zabrać ją do świetnego pubu w którym zaprzyjaźniony barman przyrządzi dla was drinki niewymienione w karcie, a dokładnie o takim smaku jaki sobie zażyczycie. To niesamowite móc oglądać jego pracę, łączenie smaków, owoców, alkoholu i innych dodatków. Twoja ukochana będzie zachwycona móc zapytać go o poszczególne kroki oraz o jego pracę. To będzie z pewnością wyjątkowe spotkanie oraz szansa na lepsze poznanie jej zainteresowań. Może kolejnego drinka z palemką przygotujecie wspólnie u niej w domu?